Legendarne skiny z eventow do sklepu w grze

Witam , chciałbym tutaj nawiązać temat o legendarnych skinach ( płonąca waleczność , dziedzictwo nienawiesci , święta dzicz) w Diablo Immortal które występowały tylko w określonym czasie i jeśli ich w ten czas sie nie zakupiło to przepadają , chciałbym by Ci którzy bardzo chcieli posiadać któryś z tych skinów , a nie byli w stanie w tym czasie zakupic z różnych przyczyn bo w życie różnie to bywa , mieli jeszcze te okazje . Uważam , że po pewnym czasie premiery powinny zostac dodane do sklepu z elementami ozdobnymi jako oczywiście wyróżnione . Jestem wielkim fanem diablo Immortal i uważam , że wygląd postaci tez wpływa w jakiś sposób na przyjemność z gry (to moje osobiste zdanie) wydaje mi się że nie tylko ja tak uważam , ale pomyślałem o tym, żeby dać taka sugestie . Sam posiadam 2 z trzech wymienionych i sam tez napewno bym z tego skorzystał , jak pewnie nie tylko i ja . Uważam ze pomysł z nimi był bardzo trafny lecz czas w którym występowały był trochę za krotki . Dobrze byłoby je mieć w sklepie bo każdy by miał możliwość ich zakupu w każdej chwili , a to ze by sobie były w sklepie nikomu by nie przeszkadzało