Errorr 300016 help

Witam,
zakupiłem oryginalną grę Diablo 3 w Empiku, zainstalowałem i grałem kilkoma postaciami i za każdym razem postaciami dochodzę do LVL13 i gdy dla króla szkieletów misji zakładam mu koronę i go pokonuję wyskakuje mi błąd 300016
i na tym gra się kończy……zapłaciłem 130zł za Oryginalną grę i nie mogę w nią grać!! Czuję się jakbym został oszukany i grać mogę tylko w startera… proszę o pomocz rozwiązaniem problemu!

Pozdraiwam

Czesc, jezeli kupiles gre w sklepie to na CDs powinny byc tzw. Authentication Keys, ktore musisz uzyc do “Redeem a Code” w Battle.net app. Dla Dablo III i Reaper of Souls powinny byc osobne keys. Jezeli to zrobisz gra bedzie przypisana do Twojego akontu i w calosci bedzie dla Ciebie dostepna. Wyslalam Ci “Friend Request”, jezeli bedziesz mial wiecej watpliwosci- zapytaj.

1 Like

Hej

Dzięki za odp.
Dokupiłem dodatek Reaper of Souls i zainstalowałem, inicjalizacja przebiegła do końca i w sumie dalej jestem w tej samej pozycji co byłem… postacie do 13lvl i gry na Souls widzę zamknięte kłódką… a o kod żaden nie woła i nie wiem gdzie mam sam to uruchomić, żebym mógł gdzieś kod dopisać… :frowning:

Znajdziesz numery na kopertach zawierajacych CDs. PO zainstalowaniu gier musisz je zarejestrowac w Blizzard App ( inaczej nazywany Launcher). Musisz kliknac na Redeem a Code i tam wytajpowac kody (niestety nie wiem jak to sie nazywa w polskiej wersji). Jezeli wciaz masz watpliwosci to w New Players Help zjedz w dol do “Anyone purchase diablo 3 recently” i tam znajdziesz kopie Blizzard App z zaznaczonym na zolto gdzie musisz isc i zarejestrowac gry. Niestety nikt nam o tym nie powiedzial i duzo ludzi ma podobne do Ciebie problemy. Mam nadzieje, ze tym razem bedzie bez problemu i bedziemy mogli Cie powitac w gronie Diablo3 graczy

Czesc,sprawdzilam na internecie i po polsku tam gdzie masz zarejestrowac kod nazywa sie “Wykorzystaj kod” i oznaczony jest niebieskim prostokatem z “ptaszkiem” w srodku. Mam nadzieje ze tym razem masz wystarczajaco informacji na ten temat. Do zobaczenia w grze